Realizace výstavních expozic

Naše společnost se zabývá stavbou výstavních expozic již od roku 1992. V současné době se zaměřujeme především na stavbu typických i atypických expozic ze systému OCTANORM a COMBI. Z těchto systému jsme schopni vytvořit velkou škálu jak vnitřních tak i venkovních zastřešených expozic. Oba dva systémy jsou stříbrné barvy s umacartovými bílými výplněmi, které jsou vhodným podkladem pro lepení řezané či tisknuté grafiky.

V nynější době disponujeme cca 500 m2 systému OCTANORM a 150 m2 systému COMBI.

Díky velké variabilitě našich výstavních systému je lze použít i na vytvoření nejrůznějších zástěn, ohrazení či přepažení. Lze je také použít např. i jako samostojné informační panely.

Naše expozice vybavujeme širokou škálou nejrůznějších doplňků jako jsou pulty, barové pulty, prosklené pulty, vitríny nebo regály a jiné poličky. Samozřejmostí je i dostatečné množství mobiliáře a osvětlení spolu s elektroinstalací, které do expozic dodáváme. 

V případě zájmu jsme Vám schopni také vytvořit grafický 3D náhled včetně rozmístění Vašich log a jiné grafiky, pro ujasnění Vašich představ o koncepci expozice.

 

optima-nahled-sluzby.jpg
 
 

 

 

 

 

 

 

 chaos-046-nahled-sluzby.jpg

tel./fax

  +420 281 981 128

mob.

  +420 603 485 339 / 541

e-mail:

  pekoexpo@pekoexpo.cz